6.7 C
Киев
Понедельник, 22 апреля, 2024

Зеленський позитивно оцінює підсумки закордонних візитів

Зеленський позитивно оцінює підсумки закордонних візитів

Президент України Володимир Зеленський вважає успішними нещодавні закордонні візити до країн Північної Європи, Аргентини та США.
“Данія – новий пакет на мільярд доларів: для захисту неба, артилерія та багато іншого. Норвегія – новий пакет понад 400 мільйонів доларів. Зокрема, ППО. Фінляндія також готує новий пакет. Ісландія готує програму довготривалої фінансової підтримки дуже вагому. Швеція теж новий пакет. Є сильна заява саміту Україна плюс Північна Європа – ще один політичний снаряд, який наближає нашу перемогу”, — сказав він у відеозверненні у п'ятницю.
Президент наголосив на візиті на інавгурацію президента Аргентини Хав'єра Херардо Мілея. "Візит до Аргентини: фактично перезапускаємо відносини з усім регіоном Латинської Америки. Дякую, що почув чіткі слова підтримки", — сказав Зеленський.
Глава держави особливо виділив візит до США, наголосивши на візиті до Вашингтона. "Президент Байден, його команда, міністр Остін, генерал Браун. Конгрес – обидві палати, обидві партії. Спікер Джонсон. Я чув слова поваги до нашого народу, до нашої боротьби. Важливі поради. Важливі домовленості. Я дякую всім за підтримку. Продовжимо нашу роботу. І очікуємо, що Конгрес найближчим часом ухвалить необхідне рішення", — заявив президент.

Последние новости

Другие новости