11.6 C
Киев
Понедельник, 22 апреля, 2024

Держспецзв’язку заблокує мовлення РФ на прикордонних територіях

Держспецзв'язку заблокує мовлення РФ на прикордонних територіях

Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації (Держспецзв'язку) України заблокує мовлення теле- і радіоканалів РФ на прикордонних територіях. На ці цілі уряд виділив 152 млн грн із резервного фонду держбюджету.

"Кабінет Міністрів 5 березня 2024 року виділив Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України 152 млн грн із резервного фонду державного бюджету на розбудову системи блокування трансляції програм ворожих теле- і радіоканалів на прикордонних територіях", — ідеться в повідомленні пресслужби Держспецзв'язку в четвер.

Зазначається, що система діятиме в дев'яти областях: Волинській, Рівненській, Житомирській, Київській, Чернігівській, Сумській, Харківській, Вінницькій та Одеській.

"Реалізація проєкту надасть можливість витіснити "рускій мір" з інформаційного простору України. Вплив російської пропаганди на українське населення буде зменшено, а рівень інформаційної безпеки України зросте", — наголосили в Держспецзв'язку.

Розпорядження уряду №193-р від 5 березня "Про виділення коштів із резервного фонду держбюджету" допоможе виконати рішення Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) від 18 березня 2022 року "Про нейтралізацію загроз інформаційній безпеці держави", ідеться в повідомленні.

Одним із завдань рішення РНБО є забезпечення сталого функціонування об'єктів цифрового ефірного мовлення та безперебійної трансляції телевізійних каналів у мультиплексах МХ-1, -2, -3, -5.

Последние новости

Другие новости