-3 C
Киев
Воскресенье, 29 января, 2023

Єрмак: Зеленський на сьогодні не думає про вибори та другий термін, його головна ціль — перемогти у війні

Єрмак: Зеленський на сьогодні не думає про вибори та другий термін, його головна ціль - перемогти у війні

Президент України Володимир Зеленський на сьогодні не думає про майбутні президентські вибори та переобрання на другий термін, тому що його головною ціллю є перемога у війні, заявив голова Офісу президента Андрій Єрмак.

"Поки що ми на цю тему (виборів — ІФ-У) навіть не думаємо. На сьогодні війна і перемога є головними питаннями, над якими ми думаємо", — заявив Єрмак в інтерв'ю на ютуб-каналі журналістки Наталії Мосейчук.

Відповідаючи на запитання, що б голова ОП сказав тим людям у країні, які вже міряють політичні рейтинги, він заявив, що "це — фальстарт".

"Рано розпочали. Війна ще не закінчилася. Потрібно про неї думати. І як перемогти. На жаль, є такі люди, для кого наша перемога — це провал. Хтось вважає, що з війни треба для себе щось взяти — як політичний дивіденд. Ми про це не думаємо. Президент про це 100% не думає. Він думає про те, щоб перемогти. Це його головна ціль", — сказав він.

Відповідаючи на запитання, чи Зеленський має намір піти на другий термін, Єрмак заявив, що і ця тема не обговорюється в Офісі президента. Водночас голова ОП хотів би, щоб це сталося.

"Ми не обговорюємо цю тему. Але якщо ви запитаєте про мою особисту думку, я вважаю — так. Країна отримала найкращого президента за 30 років. І є ще багато чого, що він може для цієї країни зробити. Моя особиста думка, що він має піти на другий термін", — сказав Єрмак.

Последние новости

- Advertisement -spot_img

Другие новости

- Advertisement -spot_img