24.8 C
Киев
Суббота, 10 июня, 2023

Разумков вважає неможливим проведення виборів до закінчення війни

Разумков вважає неможливим проведення виборів до закінчення війни

Голова міжфракційного об'єднання "Розумна політика", позафракційний народний депутат Дмитро Разумков вважає неможливим проведення парламентських виборів до закінчення війни.

"По-перше, сьогодні, під час воєнного стану, провести вибори не можна згідно з чинним законодавством", — сказав Разумков в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Народний депутат також зазначив, що проведення виборів під час воєнного стану, про що в Україні думають деякі політики, це виключення з виборчого процесу військовослужбовців, які теж мають право обирати.

"Ба більше, військові мають право бути обраними до органів влади. Вони це заслужили на війні, особливо за останні півтора року. А якщо в нас будуть вибори під час воєнного стану, вони не зможуть узяти в них участі. Тобто ми виключаємо найбільш гідну категорію наших громадян із виборчого процесу", — наголосив Разумков.

За словами народного депутата, люди сьогодні хочуть перемоги, але "перемоги не політичних партій у виборчому процесі, а перемоги країни".

Последние новости

Другие новости