-0.2 C
Киев
Воскресенье, 29 января, 2023

Опитування в Угорщині щодо санкцій ЄС проти РФ не здатне змінити позицію Євросоюзу — представник Борреля

Опитування в Угорщині щодо санкцій ЄС проти РФ не здатне змінити позицію Євросоюзу - представник Борреля

У ЄС знайомі з підсумками національної консультації в Угорщині щодо ставлення громадян до санкцій проти Росії, проте нагадують, що санкції затверджують всі країни Євросоюзу одноголосним рішенням, заявив Петер Стано, речник голови європейської дипломатії Жозепа Борреля.

"Ми, звісно, говорили про цю консультацію, а також про низьку явку на неї. Всі ці рішення (про застосування санкцій до РФ – ІФ-У) були одноголосно ухвалені державами-членами", — сказав Стано на брифінгу в Брюсселі в понеділок.

Він нагадав, що ЄС досі ухвалив дев'ять пакетів санкцій щодо Росії у зв'язку з російським військовим вторгненням в Україну. Стано також зазначив, що 27 держав-членів надають Україні фінансову та військову підтримку, "дедалі більше здійснюючи тиск" на РФ, і вони продовжать застосовувати санкції, "якщо знадобиться реагувати на ескалацію" з боку Росії.

"Атаки проти України — це атаки проти наших цінностей", — продовжив представник Борреля, додавши, що і наступне рішення щодо санкцій на додаток до чинних буде ухвалено одноголосно 27 державами-членами ЄС.

Минулої суботи угорська влада оприлюднила підсумки національної консультації в Угорщині, під час якої близько 97% громадян, які брали участь, висловили незгоду з санкціями Євросоюзу щодо Росії.

Последние новости

- Advertisement -spot_img

Другие новости

- Advertisement -spot_img