15.4 C
Киев
Понедельник, 23 мая, 2022

На передову до бригад Десантно-штурмових військ передали нові пікапи та спорядження для бійців — «Євросолідарність»

Нові автомобілі, а також 7 тонн необхідного спорядження — бронежилети, шоломи, бензопили, амуніцію, турнікети та індивідуальні перев'язувальні пакети – передано до підрозділів Десантно-штурмових військ на фронті, повідомляється на сайті партії "Європейська солідарність".

З 18 автомобілів, які було придбано коштом Фонду Порошенка та волонтерів громадських організацій "Справа громад" та "Res_Publika. Брати по Зброї", 16 передали десантникам, ще два – до підрозділів територіальної оборони.

"Спілкуючись з нашими військовими, з представниками штурмових груп, використовуючи досвід 2014-2015 років, ми прийняли рішення поставити нові автомобілі, нові пікапи, які гарантовано проходять декілька років, повнопривідні, потужні", — пояснив лідер політсили, народний депутат Петро Порошенко.

Волонтер Юрій Бірюков у фейсбуці відзвітував, що окрім 16 автомобілів, воїнам-десантникам привезли необхідне спорядження на суму майже 4 млн грн.

За словами Порошенка, 18 пікапів – це лише початок програми. "Для нас принципово, щоб кожна бригада, яка зараз воює на фронті, була долучена до цієї програми, щоб їм була запропонована в разі потреби наша допомога. Почати зі зрозумілих причин ми прийняли рішення з десантно-штурмових. І почати саме зі Сходу і Півдня. А буде ще, відкрию таємницю, і про військові вантажівки в майбутньому. Ми зараз цим займаємося. І можливо про бронетехніку в майбутньому. І ми цим займемося. Принаймні ми все робимо для того, щоб це вдалося", – сказав він.

Последние новости

- Advertisement -

Другие новости

- Advertisement -