7.1 C
Киев
Суббота, 18 марта, 2023

Майже 80% киян підтримують евакуацію неправильно запаркованих машин

Майже 80% киян підтримують евакуацію неправильно запаркованих машин

Переважна більшість киян вважають правильним, що міські служби Києва евакуюють неправильно припарковані авто. Про це свідчить дослідження, проведене групою "Рейтинг".

"Майже 80% киян схвально ставляться до евакуації авто, запаркованих в неналежному місці. Серед тих, хто має автомобіль, понад 70% підтримують евакуацію неправильно запаркованих авто", — йдеться у повідомленні "Рейтингу".

Зокрема, відповідаючи на запитання "Як ви ставитесь до евакуації авто, припаркованих в неналежному місці", 63% респондентів відповіли, що "цілком підтримують", а ще 14% — що "скоріше підтримують".

Найбільше підтримують евакуацію автівок, які запарковані у неналежних місцях, молоді люди віком від 18 до 35 років (80%). Серед респондентів віком від 35 до 50 років таких 79%, старше 50 – 72%.

Серед тих, хто має машину, ідею евакуації за неправильне паркування підтримують 72% киян, хто не має автівки – 80%.

Дослідження "Настрої киян та переселенців" проводилося групою "Рейтинг" з 16 по 27 лютого методом face-to-face. Було опитано 800 киян від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком і статтю. Статистична похибка не перевищує 3,5%.

Також повідомлялося, що, згідно опитування "Рейтингу", майже 70% киян задоволені діяльністю мера столиці Віталія Кличка. А роботу громадського транспорту схвально оцінюють понад 80% киян.

Последние новости

- Advertisement -spot_img

Другие новости

- Advertisement -spot_img