-0.7 C
Киев
Понедельник, 30 января, 2023

Китай у 2023 році поглиблюватиме співпрацю з Росією

Китай у 2023 році поглиблюватиме співпрацю з Росією

Міністр закордонних справ Китаю Ван І в неділю заявив, що Китай поглиблюватиме зв'язки з Росією наступного року, повідомило видання AP.

Згідно з опублікованою інформацією, Ван заявив, що Китай "поглиблюватиме стратегічну взаємну довіру та взаємовигідну співпрацю" з Росією. Минулого тижня військові кораблі двох країн провели спільні військово-морські навчання у Східнокитайському морі.

"Щодо української кризи, ми послідовно дотримуємося основоположних принципів об'єктивності та неупередженості, не віддаючи перевагу ні тій, ні іншій стороні і не підливаючи олії у вогонь, тим більше не прагнучи корисливої вигоди від ситуації", — цитує видання Ван І.

"Китай виступив проти тиску Заходу на торгівлю, технології, права людини та його претензії на велику частину західної частини Тихого океану, обвинувативши США в залякуванні. Його відмова засудити вторгнення в Україну і приєднатися до інших у накладенні санкцій проти Росії ще більше послабила зв'язки і посилила розкол з більшою частиною Європи", – повідомляє видання.

Последние новости

- Advertisement -spot_img

Другие новости

- Advertisement -spot_img