12.6 C
Киев
Вторник, 30 мая, 2023

Британія офіційно визнає ПВК «Вагнер» терористами

Британія офіційно визнає ПВК "Вагнер" терористами

Британія внесе до чорного списку російське угруповання "Вагнера" як терористів, щоб посилити тиск на Росію, найманці отримають такий самий статус, як ІДІЛ і Аль-Каїда, повідомляє газета Times у середу.

"Угруповання зіграло центральну роль у вторгненні президента Путіна в Україну та очолює спроби захопити східне місто Бахмут, яке стало центром війни для обох сторін", — йдеться в повідомленні.

За інформацією Times, рішення було ухвалено після двох місяців роботи над юридичним обґрунтуванням цього кроку. Наголошується, що внесення до списку є неминучим і реалізується упродовж кількох тижнів, про це газеті повідомило джерело в британському уряді.

"Належність до ПВК, відвідування її зборів, носіння символіки і будь-яка підтримка вважатимуться в Британії кримінальним злочином, а найманці опиняться в одному списку з бойовиками угруповань "Ісламська держава" і "Аль-Каїда"", — зазначає Times.

Крім цього, на групу буде накладено фінансові санкції, які обмежать здатність ПВК "Вагнер" залучати гроші через британські банки.

Последние новости

- Advertisement -spot_img

Другие новости

- Advertisement -spot_img