Домой Украина Україна не може віддати свої території

Україна не може віддати свої території

Україна не може віддати свої території

Україна не може віддати свої території

Україна не може віддати свої території Росії, заявив президент України Володимир Зеленський на сумісній із американським лідером прес-конференції у Вашингтоні у вівторок.

"Питання не лише в наших словах і в тому, про що ми думаємо. Питання в тому, на що ми готові і на що ми не готові. Як може Україна віддати свої території? Це просто нісенітниця та дурість. Йдеться про те, що там (на окупованих РФ територіях – ІФ-У) наші українці, наші діти, сім'ї, там невід'ємна частина нашого суспільства. Там наші люди стають жертвами тортур, зґвалтувань, їх убивають", — заявив він.

Як він зазначив, "важко зрозуміти, ідея яких політичних гравців і сил полягає в тому, щоб запропонувати Україні відмовитися від своїх територій та людей, від їхніх історій та пам'яті".

Зеленський також заявив, що провів багато діалогів із представниками обох партій Конгресу США з цього приводу.

"І ті, й інші запевняють у підтримці. У будь-якому випадку ми ніколи не сумнівалися у підтримці нашого стратегічного партнерства з боку США і в тому, що підтримка закінчиться, тому Україна не залишиться тет-а-тет із терористом, яким є Російська Федерація. ", — сказав він.