18.1 C
Киев
Воскресенье, 19 мая, 2024

Суд визнав наявність російського громадянства в колишньої топпосадовиці Мін’юсту – СБУ

Суд визнав наявність російського громадянства в колишньої топпосадовиці Мін'юсту – СБУ

Суд визнав законним звільнення з Міністерства юстиції України колишньої топпосадовиці відомства, яка має громадянство РФ.

Як повідомляється в телеграм-каналі Служби безпеки України в середу, відповідне рішення в Шостому апеляційному адмінсуді відстояли діючі представники Міністерства юстиції. "Мова йде про колишню заступницю начальника Центрального міжрегіонального управління Мін'юсту, яка з власної ініціативи отримала російське громадянство. Цей факт задокументували співробітники СБУ та поінформували керівництво профільного міністерства для ухвалення рішення", — йдеться в повідомленні.

Імені ексчиновниці не зазначено.

За інформацією СБУ, на підставі матеріалів, отриманих від української спецслужби, чиновницю звільнено з посади у 2021 році. "Згодом вона вирішила оскаржити це рішення, посилаючись на довідку "головного управління мвс рф по місту москва". У цьому документі було зазначено, що в неї нібито немає російського паспорта", — наголошується в повідомленні.

Однак після ознайомлення з доказовою базою СБУ колегія українського суду залишила скаргу ексчиновниці без задоволення. "Представники Служби безпеки довели нікчемність документів, виданих державою-агресором про нібито відсутність у неї громадянства рф. Крім того, спецслужба довела, що позивачка не виїжджала в Болгарію, де, з її слів, нібито було отримано відповідні російські документи", — йдеться в повідомленні.

Ексчиновниця може оскаржити це рішення у Верховному Суді.

Последние новости

Другие новости