18.2 C
Киев
Воскресенье, 23 июня, 2024

Стефанчук: Україна розраховує, що завдяки мандату комісара Ради Європи будуть захищені права українців, які постраждали внаслідок російської агресії

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук провів зустріч із комісаром Ради Європи з прав людини Майклом О'Флаерті, під час якої він приділив особливу увагу питанню повернення в Україну незаконно депортованих дітей.

"Ще одна зустріч — із Комісаром Ради Європи з прав людини Майклом О'Флаерті. Висловив щиру подяку за особисту рішучу та послідовну позицію на підтримку України та її народу в боротьбі з країною-агресором — російською федерацією", — написав Стефанчук у фейсбуці у вівторок увечері.

"Україна розраховує, що завдяки мандату Комісара Ради Європи будуть захищені права українців, які постраждали внаслідок російської агресії. Вкрай важливе для нас питання — повернення в Україну незаконно депортованих дітей", — додав він.

"Агресор не зупиняється і продовжує чинити воєнні злочини, продовжує незаконно вивозити українських дітей на свою територію, на територію Білорусі або на тимчасово окуповані Росією території України", — сказав Стефанчук.

Водночас голова Верховної Ради наголосив на важливості продовження тиску на агресора задля якнайшвидшого вивезення українських громадян із території РФ, а "також повернення в Україну наших дітей, незаконно вивезених, переданих "під опіку" та "усиновлених" громадянами РФ".

Последние новости

Другие новости