28.7 C
Киев
Вторник, 23 июля, 2024

Понад дві тисячі фур простоюють у черзі на трьох напрямках польсько-українського кордону — Держприкордонслужба

Понад дві тисячі фур простоюють у черзі на трьох напрямках польсько-українського кордону - Держприкордонслужба

Понад дві тисячі фур простоюють у черзі на трьох напрямках українсько-польського кордону через блокаду, організовану польськими перевізниками, повідомив спікер Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

"Заблокованими залишаються три напрямки "Рава-Руська — Гребенне", "Краковець — Корчова", "Шегині — Медика"… Станом на ранок, сьогодні, на цих трьох напрямках, у чергах у бік України на території Польщі перебуває десь 2150 вантажних транспортних засобів. Найбільше навпроти "Шегині — Медика". Рух є, але не такий інтенсивний, як це було до 6 листопада або 23 листопада, коли почалося блокування "Шегині", — сказав речник в ефірі загальнонаціонального телемарафону в неділю вранці.

Водночас, як наголосив Демченко, на розблокованому 11 грудня напрямку "Ягодин-Дорогуськ" спостерігається інтенсивний рух вантажного транспорту.

"За минулу добу цей напрямок перетнуло десь півтори тисячі вантажних транспортних засобів в обидва боки. Більшість із них — у напрямку України. І така динаміка перетину кордону є досить високою. Тому що така сама кількість вантажівок, навіть менша, перетинала кордон до дій з блокування", — сказав речник.

Последние новости

Другие новости