4.4 C
Киев
Среда, 21 февраля, 2024

Multiplex погасив податкову заборгованість у 10 млн грн до березня 2023 року — гендиректор

Multiplex погасив податкову заборгованість у 10 млн грн до березня 2023 року - гендиректор

Податкову заборгованість з єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (ЄСВ), що утворилася на початку війни, було погашено до березня 2023 року, повідомив генеральний директор Multiplex holding Роман Романчук.

"Податкова заборгованність по ЄСВ була погашена до березня 2023 року, повідомив повідомив генеральний директор Multiplex holding Роман Романчук «Заборгованність по ЄСВ створилась у 2022-му. В березні 2022 законодавець сказав, що бізнес може платити ЄСВ по мірі можливостей, тобто немає штрафних санкцій за недоплату цього ЄСВ. Власне, це наш кейс. Коли повністю стояли з зачиненими кінотеатрами від початку війни, ми мало платили, потім збільшували. Вже на початок березня 2023 ми погасили різницю та вийшли на своєчасні оплати. БЕБ відкрив впровадження 22 лютого, коли ми вже завершували виплачувати створену на початку війни заборгованність», — прокоментував агентству "Інтерфакс-Україна" Романчук.

Як повідомляло Бюро економічної безпеки, детективи територіального управління БЕБ у Києві виявили факти ухилення Multiplex від сплати податків (10 млн грн).

ПрАТ "Мультиплекс-Холдинг" (Київ), що розвиває в Україні мережу кінотеатрів Multiplex, засновано 2003 року. На кінець 2022 року мережа налічувала 29 кінотеатрів, з яких вісім зазнали пошкоджень різного ступеня внаслідок російської військової агресії. За підсумками 2022 року отримало 8,6 млн грн чистого прибутку, тоді як 2021 рік завершило зі збитком у розмірі 47,3 млн грн.

Згідно з даними НКЦПФР, акціонерами ПрАТ станом на четвертий квартал 2022 року були ТОВ "КУА "Контадор" ПВНЗІФ "Авіор" (13,9%), ТОВ "КУА "Капітал груп" ПВВФНЗ "Капітал Рекорд" (11%) та ПВВФНЗ "Національний капітал" (7,6%), ТОВ "Інвестретробуд" (9,8%), а також АТ "ЗНВКІФ "Васат" (49%).

За даними Opendatabot, кінцевим бенефіціаром "Мультиплекс-Холдингу" зазначену Ксенію Трофименко.

Последние новости

Другие новости