28.5 C
Киев
Четверг, 25 июля, 2024

Лідери ЄС вітають 12 пакет санкцій проти РФ

Лідери ЄС вітають 12 пакет санкцій проти РФ

Європейська рада вітає прийняття дванадцятого пакету санкцій для Росії, як і засуджує військову підтримку агресивної війни РФ з боку Ірану, Білорусії та КНДР.
"Європейська рада вітає прийняття 12-го пакету санкцій. Він також вітає угоду, досягнуту за Директивою про визначення кримінальних злочинів і покарання за порушення обмежувальних заходів Союзу. Європейська рада засуджує військову підтримку агресивної війни Росії з боку Ірану, що триває також". закликає всі країни не надавати матеріальну чи іншу підтримку агресивній війні Росії. Європейський Союз продовжить інтенсивну роботу з партнерами щодо протидії хибним російським оповіданням та дезінформації про війну", — сказано у висновках засідання Європейської ради, оприлюднених у четвер у Брюсселі.
Лідери ЄС запевнили, що Європейський Союз "повний рішучості ще більше послабити здатність Росії вести агресивну війну, у тому числі шляхом подальшого посилення своїх санкцій, а також шляхом їх повного та ефективного здійснення та запобігання їх обходу, особливо щодо товарів високого ризику, у тісному співробітництво з партнерами та союзниками".
"Європейська Рада повторює свій настійний заклик до Росії та Білорусі негайно забезпечити безпечне повернення в Україну всіх незаконно депортованих та переміщених українських дітей та інших цивільних осіб", — йдеться у документі.

Последние новости

Другие новости