22.6 C
Киев
Вторник, 18 июня, 2024

Госпсуд затвердив план досудової санації «Ельдорадо»

Госпсуд затвердив план досудової санації "Ельдорадо"

Господарський суд Києва затвердив план досудової санації "Ельдорадо" (ТОВ "Дієса"), що гарантує відшкодування 30% вимог кредиторів, повідомили в пресслужбі Ario Law Firm агентству "Інтерфакс-Україна".

"Кредитори гарантовано отримають 30%, 40% отримають після одержання відшкодування від країни-агресора Росії за завдані широкомасштабною війною збитки, 30% підлягають списанню. Зазначимо, що станом на сьогодні вже є одне рішення суду про стягнення з РФ на користь ТОВ "Дієса" понад $3,5 млн", — уточнили у пресслужбі.

Як повідомлялося, 22 вересня 2023 року під час загальних зборів кредитори "Ельдорадо", які володіють понад 60% вимог від загальної заборгованості, схвалили план санації боргу на понад 1 млрд грн.

Однак представники кредиторів ритейлера побутової техніки та електроніки Eldorado.ua (ТОВ "Дієса"), які охоплюють дистриб'юторів і світові бренди з виробництва електроніки та побутової техніки, висловили незгоду з досудовою санацією і вимагали санації в рамках процедури банкрутства. Серед підписантів — ТОВ "ЮК Дистрибьюшн", ТОВ "Комел", ТОВ "Маккон", ТОВ "Техніка для бізнесу", ТОВ "Делонгі Україна".

Перший магазин "Ельдорадо" в Україні було відкрито 1999 року в Києві. Станом на серпень 2023 року в мережі Eldorado.ua було 70 магазинів у 49 містах.

ТОВ "Дієса" створено 2009 року, статутний капітал — 70 тис. грн. Згідно з Єдиним держреєстром юридичних осіб і фізосіб-підприємців, власником є ТОВ "Потнеф ентерпрайзіс лімітед" (100%), а кінцевим бенефіціаром зазначений Крісталл Александроу Папа (Кіпр).

Последние новости

Другие новости