20.2 C
Киев
Пятница, 27 мая, 2022

Зеленський: Порядок денний Верховної Ради — мудрий раціоналізм та здоровий націоналізм

Зеленський: Порядок денний Верховної Ради - мудрий раціоналізм та здоровий націоналізм

Президент України Володимир Зеленський закликав Верховну Раду до дотримання у своїй роботі принципів мудрого раціоналізму та здорового націоналізму.

Виступаючи у парламенті у вівторок, він зазначив, що за останні дні звертався до парламентів багатьох країн. "Але не звертався до вас. Це не зневага, а навпаки — велика довіра. Ви тут. Ви чудово знаєте, що відбувається у нашій державі і чудово знаєте, що робити. Вірю, за ці майже десять тижнів це не змінилося. І буду щасливим, якщо таке стане для вас очевидним і безперечним", — сказав він.

"Ви — народні депутати найбільшої держави сучасності! Народні депутати України! Ключові слова — народ та Україна. Депутатство та політиканство варто забути до мирних часів, а краще забути назавжди. Порядок денний Верховної Ради очевидний. Ключове слово — порядок. Гадаю, що немає часу на спам, на сварки та на піар, вас і так усі знають. Важливим є мудрий раціоналізм і здоровий націоналізм", — заявив президент.

Він назвав парламент "частиною великого українського війська". "Ваш фронт — законотворче поле, на якому ви маєте працювати для нашого народу, нашої держави, нашої перемоги. Як наша армія та вся країна. 24/7. Без вихідних, зайвих емоцій, порожніх гасел та поділу", — зазначив Зеленський.

"На сьогодні у нас одна партія. Україна. Одна фракція. Україна. У нас одна монобільшість — Україна. Єдина, сильна, незалежна. Все, що їй не допомагає чи, не дай Боже, гірше: шкодить, послаблює чи розколює має бути — ні! — не в меншості. Це має залишитися у минулому", — сказав президент.

За його словами, "наразі відсутність депутата виправдовує лише дві речі. Його робота за кордоном чи у регіонах. Заради інтересів України. Або ж — його смерть. Заради інтересів України. Інше для України не становить інтересу. Інше їй не потрібне, іншого в ній не буде! Інше йде слідом за російським військовим кораблем!".

"Не витрачайте час на зайві закони, є важливі пріоритети для держави", — закликав президент. "Закони мають бути своєчасними, як ленд-ліз. Влучними, як "Байрактар" та "Стугна". Приносити користь, як "Нептун". Славу, як наше військо. І бути такими, що увійдуть в історію. Як народ України!" — заявив Зеленський.

Последние новости

- Advertisement -

Другие новости

- Advertisement -