10.5 C
Киев
Суббота, 28 мая, 2022

Зеленський подякував спікеру парламенту Норвегії за реалізацію рішення про передачу оборонної зброї

Президент України Володимир Зеленський подякував Норвегії за рішення про передачу Україні оборонного озброєння та його практичну реалізацію.

Як повідомляє в неділю пресслужба Офісу президента України, він заявив про це під час зустрічі із президентом стортингу Норвегії Масудом Гарахані.

Під час зустрічі Зеленський і Гарахані обговорили підходи до подальшого зміцнення санкцій проти Росії. "Також сторони торкнулися питання можливості взаємодії у сфері енергетичної безпеки. Президент відзначив фінансову підтримку України з боку Норвегії та гуманітарну допомогу, а також запросив долучитися до відбудови нашої країни", — повідомляє пресслужба.

Зі свого боку Гарахані зазначив, що для нього честь відвідати Україну. Він наголосив, що промова Володимира Зеленського у стортингу була історичною. "Сьогодні моя країна якраз святкує день, коли нам вдалося повернути свою демократію й незалежність після Другої світової війни. На жаль, ваша країна сьогодні знову проходить через агресію й насильство", – зазначив він.

Последние новости

- Advertisement -

Другие новости

- Advertisement -