-2.9 C
Киев
Суббота, 28 января, 2023

Зеленський із початку війни провів понад 350 міжнародних телефонних розмов — Никифоров

Зеленський із початку війни провів понад 350 міжнародних телефонних розмов - Никифоров

За період із початку широкомасштабного вторгнення до 28 грудня президент України 352 рази говорив телефоном із керівниками інших держав або міжнародних організацій, написав у фейсбуці прессекретар президента Сергій Никифоров.

"Перші розмови 24 лютого (хронологічно) — з Джозефом Байденом, Олафом Шольцом, Борисом Джонсоном, Карлом Негаммером, Реджепом Таїпом Ердоганом, Магдаленою Андерссон, Шарлем Мішелем та Еммануелем Макроном. Остання на зараз — 27 грудня з Джорджею Мелоні", — написав він.

За словами Никифорова, Зеленський "186 разів спілкувався або виступав онлайн. Уперше — 1 березня на сесії Європарламенту. Востаннє — 28 грудня з генеральним директором інвестиційної компанії BlackRock Ларрі Фінком".

"110 разів зустрічався з представниками держав, компаній, організацій чи з приватними особами. Перша зустріч відбулася 15 березня з прем’єр-міністрами Матеушем Моравецьким, Янезом Яншею та Петером Фіалою. Остання поки що — 28 грудня з міністром збройних сил Франції Себастьєном Лекорню", — зазначив прессекретар.

За даними Служби протоколу, Зеленський 173 рази взяв участь у внутрішніх заходах, провів 44 засідання Ставки. До статистики увійшли лише офіційні дзвінки та заходи.

"Вихідних не плануємо, тому до Нового року вона ще зміниться", — написав він.

Последние новости

- Advertisement -spot_img

Другие новости

- Advertisement -spot_img