10.5 C
Киев
Суббота, 28 мая, 2022

Заява саміту G7 міститиме анонс конкретних дій на підтримку України – Єрмак

Заява саміту G7 міститиме анонс конкретних дій на підтримку України – Єрмак

Заява за підсумками саміту G7 8 травня, на який запрошено президента України Володимира Зеленського, міститиме анонс конкретних дій на підтримку України, написав глава Офісу президента Андрій Єрмак у телеграм-каналі в неділю.

"Сьогодні, в День пам'яті та примирення, країни "Великої сімки" вкотре продемонстрували повну й беззаперечну солідарність з Україною в нашій боротьбі за волю й незалежність. На сьогоднішній саміт запрошено президента Володимира Зеленського. Можу проанонсувати, що за результатами зустрічі буде прийнято дуже потужний спільний стейтмент, який міститиме не лише загальні фрази щодо підтримки права України на самозахист, а й анонс цілком конкретних дій", — написав він.

Єрмак зазначив, що поки що не може розкривати деталей цієї заяви, але заявив, що "весь цивілізований світ підтримує нашу незалежність, захист територіальної цілісності, економічну та енергетичну безпеку. Україна швидко буде відновлюватись. А для країни, яка розв'язала цю жахливу, несправедливу і криваву війну, наслідки будуть дуже і дуже сумними".

Последние новости

- Advertisement -

Другие новости

- Advertisement -