18.7 C
Киев
Суббота, 28 мая, 2022

Ю.Тимошенко: Вилучені кошти підсанкційних росіян треба спрямувати на відновлення України

Ю.Тимошенко: Вилучені кошти підсанкційних росіян треба спрямувати на відновлення України

Списання зовнішніх боргів України та вилучення заарештованих у результаті санкцій грошей РФ — наші ключові кроки для заповнення дефіциту фінансових ресурсів, заявила лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

"Ми маємо зробити крок для того, щоб списати борги. Це близько $52 млрд, величезна сума. Що важливо — вже і сенатори, і конгресмени готові розглянути питання списання зовнішніх боргів України. Це величезний ресурс, який можна спрямувати на відновлення країни", — сказала Тимошенко в ефірі "Єдиних новин".

Другий напрям, у якому треба активно працювати вже сьогодні, на думку лідерки "Батьківщини", — це дипломатичні переговори стосовно вилучення заарештованих завдяки санкціям грошей РФ.

Вона додала, що вилучені гроші росіян слід спрямувати на будівництво і відновлення зруйнованого ворогом житла. Це дасть змогу, за її переконанням, запустити економіку, щоб почати наповнювати бюджет України.

"А для того, щоб ці гроші були підконтрольні, їх треба зараховувати тільки до державного бюджету України, тому що там усі процедури відкриті, й контроль Рахункової палати — це теж серйозний інструмент, який можна поставити на службу тому, щоб корупції в цьому питанні не було", — резюмувала Тимошенко.

Последние новости

- Advertisement -

Другие новости

- Advertisement -