20.2 C
Киев
Пятница, 27 мая, 2022

ВР підтримала звернення до Палати представників і Сенату Конгресу США про визнання Росії державою — спонсором тероризму

ВР підтримала звернення до Палати представників і Сенату Конгресу США про визнання Росії державою - спонсором тероризму

Верховна Рада підтримала звернення до Палати представників та Сенату Конгресу США щодо визнання Росії державою — спонсором тероризму.

За відповідний проект постанови №7341 проголосували 344 депутати, повідомив член фракції "Голос" Ярослав Железняк у телеграм-каналі у вівторок.

Українські парламентарії закликали Палату представників і Сенат Конгресу США посилювати санкції проти Російської Федерації та держав, які з нею співпрацюють і підтримують її терористичний режим, зокрема санкціями, передбаченими відповідно до статусу держави — спонсора тероризму.

Водночас у ВР наполягають на необхідності запровадити санкції проти урядових і ділових кіл, політичних партій РФ, які підтримують війну проти України.

Народні депутати України також виступають із закликом визнати терористичними організаціями незаконні утворення "ЛНР" і "ДНР", а також збройні сили Російської Федерації, зокрема, враховуючи ті звірства, які вони чинили та чинять в Україні, що супроводжуються особливою жорстокістю, розстрілом мирного населення, масовими зґвалтуваннями жінок, чоловіків і дітей, а також створення умисних умов для гуманітарної катастрофи.

Крім того, український парламент закликав Палату представників та Сенат Конгресу США підтримувати всі запропоновані ініціативи щодо системного та максимального надання оборонної, санкційної, фінансової та гуманітарної підтримки Україні, які допоможуть державі протистояти у війні проти держави-агресора – Російської Федерації.

Раніше голова Верховної Ради Руслан Стефанчук заявляв, що визнання Росії державою — спонсором тероризму дасть змогу посилити міжнародні санкції проти неї та консолідувати світ довкола України.

Последние новости

- Advertisement -

Другие новости

- Advertisement -