-0.8 C
Киев
Суббота, 3 декабря, 2022

ВР підтримала відставку Чернишова з посади глави Мінрегіону

ВР підтримала відставку Чернишова з посади глави Мінрегіону

Верховна Рада звільнила Олексія Чернишова з посади міністра розвитку громад та територій України.

Ухвалення відповідного проєкту постанови №8173 підтримали 279 народних депутатів на пленарному засіданні у четвер, повідомив член фракції "Голос" Ярослав Железняк.

"Рада схвалила звільнення з посади міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова, відкривши таким чином шлях на призначення головою "Нафтогазу". Голосування пройшло без звіту", — написав Железняк у телеграмі.

Чернишов обіймав посаду міністра розвитку громад та територій України з 4 березня 2020 року. До цього, з жовтня 2019 року, він очолював Київську облдержадміністрацію. У політику прийшов із приватного бізнесу.

Раніше комітет з питань державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Верховної Ради рекомендував розглянути та підтримати заяву про відставку Олексія Чернишова з посади міністра розвитку громад та територій.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів України 1 листопада звільнив Юрія Вітренка з посади голови правління "Нафтогазу". Він продовжить обіймати посаду голови НАК до 3 листопада 2022 року включно.

Последние новости

- Advertisement -spot_img

Другие новости

- Advertisement -spot_img