9.3 C
Киев
Воскресенье, 2 апреля, 2023

Україна стане членом НАТО після перемоги над РФ — глава делегації Ради в ПА НАТО

Україна стане членом НАТО після перемоги над РФ - глава делегації Ради в ПА НАТО

Україна стане членом НАТО в Україні після своєї перемоги над Російською Федерацією, вважає глава делегації Верховної Ради в Парламентській асамблеї НАТО Єгор Чернєв (фракція "Слуга народу").

"Сподіваюся, що НАТО і нас зможе прийняти дуже швидко, тому що де-факто ми зараз дуже швидко йдемо відповідно до стандартів НАТО у військовій частині і сподіваюся, що після закінчення війни де-факто перетворитися в де-юре, і ми станемо членом НАТО без будь-яких ПДЧ (плану дій щодо членства НАТО-ІФ) і дуже швидко", — сказав Чернєв в ефірі єдиного телемарафону в неділю.

За словами народного депутата, не йдеться про підтримку війни Північноалантичним альянсом, а про те, "що буде після війни, після нашої перемоги, щоб ми отримали гарантії безпеки у вигляді парасольки НАТО".

"Ми ж розуміємо, що Росія не заспокоїться і через три-п'ять-десять років, коли вона акумулює ще раз свої ресурси, вона знову спробує захопити або частину території, або всю Україну", — наголосив Чернєв.

Він також зазначив, що після 24 лютого (повномасштабної агресії РФ) багато членів Альянсу змінили на користь України своє ставлення до питання про її членство в НАТО.

"І зараз, якщо це не така полум'яна підтримка, то точно вони готові розглядати, в якому форматі і як Україна буде… ставати членом НАТО… Можуть бути якісь сюрпризи з Угорщиною, як завжди, але я думаю, що це не стане великою проблемою", — сказав Чернєв.

Последние новости

- Advertisement -spot_img

Другие новости

- Advertisement -spot_img