23.7 C
Киев
Вторник, 28 июня, 2022

Україна розраховує на підтримку Іспанії у наданні статусу країни-кандидата в ЄС — Кондратюк

Україна розраховує на підтримку Іспанії у наданні статусу країни-кандидата в ЄС - Кондратюк

Україна розраховує на підтримку Іспанії щодо надання їй статусу країни-кандидата в члени Європейського Союзу, заявила заступник голови Верховної Ради Олена Кондратюк.

"Високо цінуємо участь у розробці та підтримці Іспанією всіх шести пакетів санкцій ЄС проти Росії. Розраховуємо на таку саму важливу підтримку рішення про надання Україні статусу країни-кандидата в члени ЄС у червні", — сказала Кондратюк на зустрічі з директором департаменту з питань зовнішньої політики Адміністрації уряду Іспанії Еммою Апарісі.

За її словами, Україна відповідально ставиться і до набуття статусу країни-кандидата, і до здійснення всіх необхідних реформ для наближення членства України в ЄС.

"Наразі всі державні установи України об'єднані навколо цієї цілі. Ми готові важко працювати, щоб реалізувати європейський вибір України, який наш народ захищає зі зброєю в руках", — зазначила Кондратюк.

У відповідь Апарісі запевнила, що Іспанія підтримує прагнення України стати повноправним членом ЄС.

"Надання Україні статусу кандидата на вступ до ЄС стане актом справедливості щодо України та українців. Моральна вага надання Україні статусу кандидата неоціненна", — наголосила Апарісі.

Апарісі переконана, що надання Україні статусу країни-кандидата на вступ до ЄС є одним із основних факторів, що може розірвати ланцюг війни.

Як повідомляє сайт парламенту, Кондратюк перебуває в Іспанії із робочою поїздкою.

Последние новости

- Advertisement -

Другие новости

- Advertisement -