14.4 C
Киев
Суббота, 28 мая, 2022

Україна чекає від Німеччини впевненого лідерства у допомозі для боротьби з російським агресором — Зеленський

Президент України Володимир Зеленський на зустрічі в Києві з головою Бундестагу ФРН Бербель Бас у неділю в Києві відзначив важливість цього візиту в складний для країни час і в особливий день – День пам'яті та примирення.

"Президент наголосив, що Україна очікує від Німеччини сильного і впевненого лідерства в допомозі нашій країні в боротьбі з російським агресором", — повідомила пресслужба глави держави.

Сторони обговорили насамперед подальше оборонне сприяння Україні з боку Німеччини, а також посилення санкцій проти російського агресора.

Глава держави відзначив ухвалення Бундестагом резолюції із закликом до уряду Німеччини розширити і прискорити надання Україні важкого озброєння.

Окрему увагу було приділено руху України до членства в ЄС. Зеленський висловив переконання, що офіційний Берлін підтримає надання Україні статусу кандидата.

Глава держави висловив подяку Німеччині за фінансову підтримку економіки України і закликав відігравати провідну роль у відновленні зруйнованих російською армією українських територій.

"Зі свого боку Бербель Бас подякувала Володимиру Зеленському за зустріч. Вона зазначила, що для неї дуже важливо саме 8 травня бути в Україні і мати можливість вшанувати пам'ять жертв Другої світової війни", — наголошується в повідомленні.

Последние новости

- Advertisement -

Другие новости

- Advertisement -