28.7 C
Киев
Четверг, 30 июня, 2022

У «Євросолідарності» назвали заяви Медведчука на адресу Порошенка інформаційною диверсією

У "Євросолідарності" назвали заяви Медведчука на адресу Порошенка інформаційною диверсією

Усі заяви підозрюваного в державній зраді народного депутата Віктора Медведчука на адресу п'ятого президента України Петра Порошенка є інформаційною диверсією в інтересах Росії, заявили в партії "Європейська солідарність".

"Медведчук, який рятує свою шкуру від відповідальності за свою антиукраїнську діяльність, готовий "заявляти" будь-що про будь-кого. Це далеко не перші "сенсаційні" покази проти Порошенка, їх уже давали Портнов, Деркач, Онищенко, Жванія, Кузьмін та інші російські агенти. Немає жодних сумнівів, що слова про Порошенка Медведчуку написали замовники, тому й читав він їх із суфлера. "Оплатою" за ці "свідчення" було переведення в кращі умови перебування та обіцянки обміну", — зазначено в заяві, яку оприлюднила пресслужба партії.

У "Євросолідарності" висловили жаль, що Служба безпеки України в умовах війни "не розслідує справи про очевидну колаборацію з ворогом деяких генералів СБУ та депутатів Верховної Ради, а монтує яскраві політично мотивовані ролики із "псевдосвідченнями" Медведчука".

"І тому справа не в Медведчуку та його "показах", а в тому, що окремі представники влади, наприклад Баканов і Татаров, у надзвичайно складний момент на фронті вдаються до відверто шкідницьких дій – порушують принцип внутрішньополітичної єдності", — наголосили в партії.

У "Євросолідарності" наполягають на тому, що публічна дискусія між владою та опозицією може повернутися на порядок денний не раніше ніж завершиться війна. До того часу всі сторони мають спільно працювати на перемогу.

"У нас є відповіді на всі питання. Тоді як у влади точно немає відповідей на питання, які є в суспільства. Як могло статися так, що державний зрадник Медведчук став для влади джерелом достовірної інформації, рівно як ведучі його каналів – учасниками патріотичного телемарафону; чому з його соратників із колишньої "ОПЗЖ" влада формує лояльну до себе парламентську групу замість розслідування; і чому окремі діючі депутати з провладних груп і зі "Слуги народу" прямо колаборують із ворогом?", — звернулися в партії.

"Європейська солідарність" ще раз закликає владу зберігати внутрішню єдність як запоруку перемоги, і сподіваємось, що нас почують. Ворог не Порошенко, ворог – Путін. Війна ясно показала, хто є хто: хто боровся і бореться за Україну, а хто хоче повторення вічних історичних сценаріїв розколу України зсередини. Ми – державники й переконані: спроби розпалити в Україні внутрішній конфлікт грають лише на руку Москві. Сьогодні наше спільне завдання – зберегти Україну і звільнити українську землю від нашого споконвічного ворога – Росії", — наголошується в заяві.

Як повідомлялося, СБУ в понеділок оприлюднила свідчення Медведчука про причетність Порошенка до справ про виведення з держвласності нафтопродуктопроводу "Самара – Західний напрямок" та закупівлю вугілля у "ЛНР/ДНР".

Последние новости

- Advertisement -

Другие новости

- Advertisement -