18.8 C
Киев
Суббота, 2 июля, 2022

У суспільстві можуть бути лише дві частини – ті, хто захищає нашу незалежність, і ті, хто забезпечує цей захист, вважає Зеленський

У суспільстві можуть бути лише дві частини – ті, хто захищає нашу незалежність, і ті, хто забезпечує цей захист, вважає Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що в українському суспільстві під час війни можуть бути лише дві частини – ті, хто захищає незалежність держави, й ті, хто забезпечує цей захист.

"Нині в Україні багато дискусій про те, якою має бути економічна політика держави під час війни і тоді, коли повернемо мир. Хочу наголосити на одній деталі. І вона фундаментальна. Ми вже маємо звикати до того, що в суспільстві можуть бути лише дві частини: ті, хто захищає нашу незалежність, і ті, хто працює, щоб забезпечити цей захист", — заявив Зеленський у відеозверненні у ніч проти п'ятниці.

За словами президента, це не питання тієї чи іншої економічної доктрини чи політичної позиції.

"Ми просто не можемо собі дозволити, щоб у країні залишалася тіньова частина економічного життя. Звісно, я розумію, що в частині наших областей наразі будь-яка економічна активність – офіційна чи неофіційна є просто питанням виживання. Але якщо ми говоримо про нормальне, стабільне і сильне життя суспільства, про роботу держави, нашу оборону, то маємо розуміти: є ті, хто служить, і є ті, хто забезпечує своєю роботою тих, хто служить. Це офіційна зайнятість. Це сплата податків. Це максимальне розширення економічних можливостей у нашій країні на легальній основі. І це повна модернізація державних інституцій", – зазначив він.

"Усі, хто працює в українській політиці, хто впливає на соціальну дискусію, мають зрозуміти, що тіньового в країні більше не буде", — додав Зеленський.

Последние новости

- Advertisement -

Другие новости

- Advertisement -