21.5 C
Киев
Вторник, 28 июня, 2022

У резолюції ЄНП враховано пропозиції щодо «списку Бучі» та ембарго на російську нафту, газ і ядерне паливо до припинення агресії проти України – Порошенко

У резолюції ЄНП враховано пропозиції щодо "списку Бучі" та ембарго на російську нафту, газ і ядерне паливо до припинення агресії проти України – Порошенко

П'ятий президент України, народний депутат (фракція "Європейська солідарність") Петро Порошенко, який перебуває в Роттердамі на конгресі Європейської народної партії (ЄНП), повідомив, що у підсумковій резолюції ЄНП враховано надзвичайно важливі для України позиції.

"Чудові новини з Роттердама, де зараз проводжу активну дипломатичну роботу з європейськими партнерами! Щойно Конгрес EPP – European People's Party одноголосно схвалив потужну резолюцію на підтримку і солідарність з Україною, яка фіксує надзвичайно амбітну та прогресивну позицію ЄНП як найвпливовішої європейської політичної родини",– наводить слова Порошенка пресслужба "Євросолідарності".

Зазначено, що в резолюції політсили, зокрема, йдеться про підтримку ЄНП якнайшвидшого надання Україні статусу країни-кандидата на членство в ЄС уже на червневому засіданні Європейської ради та початку передвступних переговорів.

Крім того, за словами Порошенка, "народники" мають намір докласти всіх зусиль для забезпечення поразки РФ та примушення її закінчити війну проти України і відновити територіальну цілісність Української держави шляхом надання необхідної політичної, військової, економічної, фінансової та гуманітарної допомоги.

Також ЄНП виступає за розроблення Плану Маршала 2.0 для післявоєнної відбудови України, запровадження ембарго на імпорт нафти, газу та ядерного палива з Росії до припинення агресії проти України та дала згоду на формування так званого списку Бучі, який має включити всіх відповідальних росіян за воєнні злочини та злочини проти людяності в Україні.

Последние новости

- Advertisement -

Другие новости

- Advertisement -