-2.9 C
Киев
Пятница, 27 января, 2023

Токіо шкодує про рішення Китаю призупинити видачу віз мандрівникам із Японії

Токіо шкодує про рішення Китаю призупинити видачу віз мандрівникам із Японії

Міністр закордонних справ Японії Йосімаса Хаясі висловив незгоду з рішенням Китаю призупинити видачу віз японським мандрівникам і заявив протест дипломатичними каналами, повідомляють місцеві ЗМІ.

"Дуже сумно, що Китай обмежує видачу віз з причин, відмінних від протидії коронавірусу", — цитують Хаясі ЗМІ.

Щодо посилення прикордонного контролю Японії, глава МЗС заявив: "Ми (…) вживаємо всіх можливих запобіжних заходів, щоб гарантувати, що міжнародний потік людей не буде зупинений".

"Ми вивчимо умови поширення COVID-19 у Китаї і те, як країна розкриває інформацію, і діятимемо відповідним чином", — додав він.

Раніше повідомлялося, що китайська влада з вівторка призупинила процес оформлення віз для японців, які бажають відвідати Китай.

До цього у вівторок стало відомо, що Китай також призупинив видачу туристичних і ділових віз громадянам Південної Кореї – у відповідь на вимогу до китайських мандрівників пред'являти негативні тести на коронавірус COVID-19 під час в'їзду до країни.

США, Велика Британія, Індія, Японія та інші країни оголосили про запровадження деяких обмежувальних заходів щодо мандрівників із Китаю на тлі хвилі COVID-19. Зокрема, вони вирішили вимагати від усіх осіб, які прибувають із КНР, пред'являти негативний тест на COVID-19.

Последние новости

- Advertisement -spot_img

Другие новости

- Advertisement -spot_img