7.6 C
Киев
Понедельник, 3 октября, 2022

Тимошенко: Українці ніколи не підтримають «мирної» угоди, яка передбачає здачу територій

Тимошенко: Українці ніколи не підтримають "мирної" угоди, яка передбачає здачу територій

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко називає єдиним реалістичним шляхом до миру перемогу України на полі бою, повідомляється на сайті політсили у понеділок.

"Для мене є три складові перемоги. Перша – створити необхідні умови в частині постачання озброєнь, у накопиченні критичної маси озброєнь, що дозволить розпочати масштабний контрнаступ вже восени цього року. Друга – повернути всі території, окуповані росіянами. Третя – знищити режим Путіна в Росії внаслідок його гучної поразки на полі бою в Україні", – сказала Тимошенко в інтерв'ю португальському виданню Sol.

На її думку, дипломатичний шлях завершення війни поки що неможливий: агресор висуває нереалістичні умови для "мирної" угоди, як відмова від окупованих територій Донецька, Луганська та Криму, роззброєння української армії та гарантія невступу до будь-якої організації колективної оборони.

"Жоден українець – від дітей до пенсіонерів, від лікарів до військових – ніколи не погодиться на такі умови. Це був би шлях не до миру, а до нової війни за рік-два лише через ослаблення України. Найцинічнішою частиною їхніх умов, мабуть, є те, що Україна визнає Росію одним із гарантів майбутньої безпеки України", – наголосила лідер "Батьківщини".

Політик закликала західних лідерів не покладатися на такі умови та зрозуміти, що підписання "мирної угоди" стане "прелюдією до наступної хвилі конфлікту". "Єдиний реалістичний шлях до миру – це перемога України на полі бою", – резюмувала Тимошенко.

Последние новости

- Advertisement -

Другие новости

- Advertisement -