2.9 C
Киев
Среда, 21 февраля, 2024

Стефанчук закликав парламенти країн — членів Ради Європи визнати Росію державою-терористом

Стефанчук закликав парламенти країн - членів Ради Європи визнати Росію державою-терористом

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук закликав парламенти країн — членів Ради Європи визнати Російську Федерацію країною-терористом.

"Тут я хочу подякувати Парламентській асамблеї Ради Європи… за ухвалення 13 жовтня резолюції, в якій Російську Федерацію названо терористичним режимом… Ми дуже сподіваємося, що такі самі рішення ухвалять парламенти країн Ради Європи і, нарешті, всі, хто поважає та сповідує принципи міжнародного права та мирного співіснування", — сказав Стефанчук на Першому парламентському саміті міжнародної Кримської платформи у Загребі (Хорватія) у вівторок.

Він також наголосив, що Україні й надалі потрібна підтримка міжнародних партнерів.

"Незважаючи на неймовірний героїзм українських воїнів і громадян, нам і надалі дуже потрібна підтримка міжнародних партнерів. Лише спільними зусиллями ми з вами можемо зупинити агресора, відновити територіальну цілісність", — сказав Стефанчук.

Спікер українського парламенту також закликав учасників саміту наслідувати приклад Парламентської асамблеї НАТО та законодавчих органів Литви та Латвії і створити у себе групи підтримки Кримської платформи.

"Я закликаю вас і ваші парламенти приєднатися до цих ініціатив, створивши такі об'єднання у своїх законодавчих органах", — сказав Стефанчук.

Последние новости

Другие новости