25.9 C
Киев
Четверг, 30 июня, 2022

США допомагатимуть Україні у захисті від війни РФ стільки, скільки необхідно — посол Брінк

США допомагатимуть Україні у захисті від війни РФ стільки, скільки необхідно - посол Брінк

США допомагатимуть Україні у захисті від війни РФ стільки, скільки необхідно, заявила посол США в Україні Бріджит Брінк.

"У цей критичний момент наше послання чітке: Сполучені Штати стоять на боці українського народу у захисті суверенної, незалежної та демократичної України. Ми допоможемо Україні захиститися від неспровокованої, невиправданої та жорстокої війни Росії. Ми далі працюватимемо з нашими союзниками та партнерами, щоб допомагати вам захищати свою країну, свої будинки, свою свободу і свою демократію. І ми це робитимемо, підтримуючи Україну стільки, скільки необхідно", — зазначила Брінк у відеозверненні, оприлюдненому на сторінці посольства США в Україні у твіттері у середу.

Посол наголосила, що США домагатимуться притягнення до відповідальності за воєнні злочини та інші звірства, вчинені російськими військовими, використовуючи всі доступні засоби.

"Я пишаюся тим, що президент Байден призначив мене представляти американський народ у цей скрутний час. І я знаю, що Україна переможе завдяки вашій мужності, вашій згуртованості та підтримці ваших друзів і партнерів. І коли ви переможете, ми й надалі підтримуватимемо вас і ваше право визначати власне майбутнє та прокладати свій власний шлях", — додала Брінк.

Последние новости

- Advertisement -

Другие новости

- Advertisement -