11.4 C
Киев
Воскресенье, 25 сентября, 2022

Раді пропонують звернутися до міжнародних організацій, парламентів та урядів країн світу щодо визнання Білорусі державою-спонсором тероризму

Раді пропонують звернутися до міжнародних організацій, парламентів та урядів країн світу щодо визнання Білорусі державою-спонсором тероризму

Народні депутати пропонують Верховній Раді звернутися до Організації Об'єднаних Націй, Європейського парламенту, парламентських асамблей Ради Європи, ОБСЄ, НАТО, ОЧЕС, урядів і парламентів держав світу про визнання Республіки Білорусь державою – спонсором тероризму.

Відповідний проєкт постанови №7716 зареєстровано у Верховній Раді у вівторок, повідомляє сайт парламенту.

Український парламент також просить міжнародні інституції посилити тиск на Республіку Білорусь, зокрема шляхом запровадження санкцій, передбачених відповідно до статусу держави – спонсора тероризму. Крім цього, Верховна Рада пропонує впровадити санкції проти урядових і ділових кіл, політичних партій Білорусі, які підтримують війну проти України.

"З початку війни Росії проти України Республіка Білорусь надала свої території та об'єкти військової інфраструктури російським військам для нападу на Україну. Згідно з нормами міжнародного права, Білорусь є співагресором… За час військового протистояння з території Білорусі по Україні російські агресори випустили понад 600 ракет, які призвели до масових руйнувань об'єктів цивільної інфраструктури та смертей серед мирного населення Київської, Житомирської, Рівненської, Волинської областей та м. Києва", — наголошується в пояснювальній записці до проєкту постанови.

Последние новости

- Advertisement -

Другие новости

- Advertisement -