29.1 C
Киев
Воскресенье, 14 августа, 2022

Рада до кінця року ухвалить закони, необхідні для початку переговорів про вступ до ЄС — Корнієнко

Рада до кінця року ухвалить закони, необхідні для початку переговорів про вступ до ЄС - Корнієнко

Перший заступник голови Верховної Ради Олександр Корнієнко розраховує, що парламент до кінця 2022 року ухвалить закони, необхідні Україні для початку переговорів про вступ до ЄС.

"Думаю, що це все буде до нового року. Ми плануємо сімома питаннями — умовами кандидатства зайнятися щільно в найближчі кілька місяців, щоб до нового року з боку Ради все вирішити", — сказав Корнієнко в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна".

За його словами, у парламенту — програма-мінімум – проаналізувати, що саме має зробити Верховна Рада відповідно до рекомендацій Європейської комісії.

"Програма мінімум – розібратися з сімома пунктами Єврокомісії щодо кандидатства … виокремити з них те, що повинна зробити Рада… Там є, наприклад, закон (ухвалення закону – ІФ-У) Про медіа, там є питання регулювання інтересів національних меншин, там же і питання КСУ (Конституційного Суду України – ІФ-У), і по FATF – щодо відмивання грошей, де дуже багато проблем. Ми зараз все це аналізуємо, накопичуємо, і тільки-но буде зрозумілий таймер, одразу ж будемо приступати (до підготовки, розгляду та ухвалення законопроектів – ІФ-У)", — сказав перший віцеспікер.

Последние новости

- Advertisement -

Другие новости

- Advertisement -