10.5 C
Киев
Суббота, 28 мая, 2022

Путін у розмові з ізраїльським прем’єром Беннетом попросив вибачення за слова глави МЗС РФ Лаврова про «єврейську кров Гітлера»

Путін у розмові з ізраїльським прем'єром Беннетом попросив вибачення за слова глави МЗС РФ Лаврова про "єврейську кров Гітлера"

Президент РФ Володимир Путін у розмові з прем'єр-міністром Ізраїлю Нафталі Беннетом у четвер попросив вибачення за слова міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова, який раніше заявив про те, що "Адольф Гітлер теж мав єврейську кров", повідомляє канцелярія глави ізраїльського уряду.

"Прем'єр-міністр Нафталі Беннет і президент РФ Володимир Путін обговорили висловлювання міністра закордонних справ Росії Лаврова. Прем'єр-міністр прийняв вибачення президента Путіна за слова Лаврова", — йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, в інтерв'ю телекомпанії Mediaset міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров сказав: "Він (Зеленський — ІФ) висуває аргумент: яка у них може бути нацифікація, якщо він єврей. Можу помилитися, але у Гітлера теж була єврейська кров. Це абсолютно нічого не означає. Мудрий єврейський народ каже, що найзапекліші антисеміти, як правило, євреї. "У сім'ї не без виродка", як у нас кажуть".

У відповідь на це глава ізраїльської дипломатії Яїр Лапід заявив, що висловлювання Лаврова про євреїв є непробачним і обурливим, наголосивши, що євреї не вбивали себе під час Голокосту.

Пізніше міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба також повідомив, що вони з главою МЗС Ізраїлю Яїром Лапідом обурені антисемітськими заявами російського міністра Сергія Лаврова, і закликав голову російської дипломатії публічно перепросити всіх євреїв.

Последние новости

- Advertisement -

Другие новости

- Advertisement -