28.7 C
Киев
Четверг, 30 июня, 2022

Прив’язувати надання Україні статусу кандидата у члени ЄС до прогресу в інтеграції Західних Балкан несправедливо — МЗС

Прив'язувати надання Україні статусу кандидата у члени ЄС до прогресу в інтеграції Західних Балкан несправедливо - МЗС

Прив'язувати надання Україні статусу кандидата у члени ЄС до прогресу в інтеграції Західних Балкан несправедливо, заявив речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко.

"Несправедливо прив'язувати надання Україні статусу кандидата в члени ЄС до прогресу в інтеграції Західних Балкан. Ми повністю підтримуємо європейську інтеграцію країн Західних Балкан, але кожна країна заслуговує на індивідуальний підхід, заснований на її власних чеснотах", — сказав Ніколенко агентству "Інтерфакс-Україна" у вівторок, коментуючи заяву прем'єр-міністра Нідерландів Марка Рютте, що Україна навряд чи незабаром стане кандидатом у члени ЄС.

Він переконаний, що надання статусу кандидата для України та країн Західних Балкан не суперечить один одному.

"Навпаки, це має бути комплементарний процес. Інтеграція України та Західних Балкан тільки зробить ЄС сильнішим і процвітаючим", — наголосив Ніколенко.

Спікер МЗС наголосив, що Україна захищає європейські цінності, мир та безпеку Європи ціною життів своїх громадян.

"Ми чуємо багато слів підтримки та захоплення мужністю українців, запевнення у приналежності до однієї європейської родини. Настав момент істини: ЄС має продемонструвати солідарність з Україною не лише на словах, а й на ділі. На користь Європи шукати рішення, а не відмовки", – повідомив він.

Раніше прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте повідомив, що надання Україні статусу кандидата в члени ЄС було б несправедливим щодо країн Західних Балкан.

Последние новости

- Advertisement -

Другие новости

- Advertisement -