-2.4 C
Киев
Суббота, 28 января, 2023

Прем’єр-міністр Швеції: Є домовленість навесні дати усну оцінку Україні щодо приєднання до ЄС, формальна буде восени

Прем'єр-міністр Швеції: Є домовленість навесні дати усну оцінку Україні щодо приєднання до ЄС, формальна буде восени

Прем'єр-міністр Швеції, що головує в Європейському Союзі, Ульф Крістерссон (Ulf Kristersson) заявляє, що першу усну оцінку виконання Україною умов як країни-кандидата до Європейського Союзу буде надано цієї весни, а основну, формальну – восени.

Таке пояснення він зробив у п'ятницю в Кіруні на пресконференції, відповідаючи на запитання агентства "Інтерфакс-Україна" про підхід шведського головування в Європейській раді до України як країни-кандидата.

"Україні відомо, як і відомо Європейській Комісії та іншим європейським країнам, що Швеція віддана тому, щоб Україна зрештою стала країною ЄС, відповідно до правил, які для цього є. Ми також вражені роботою, яку виконує Україна… Щоб (Європейській Комісії) доповісти (Європейській раді), є домовленість щодо усної доповіді навесні, а формальна оцінка – восени", — деталізував Крістерссон.

Водночас він вважає, що в Україні робота відбувається "в правильному порядку". "Нам відомо, що український уряд працює з усіма реформами, і я дуже позитивно дивлюся на це", — додав прем'єр-міністр Швеції.

Последние новости

- Advertisement -spot_img

Другие новости

- Advertisement -spot_img