18.7 C
Киев
Суббота, 28 мая, 2022

Прем’єр Болгарії має намір відвідати Київ наступного тижня

Прем'єр Болгарії має намір відвідати Київ наступного тижня

Прем'єр-міністр Болгарії Кирило Петков має намір відвідати Україну наступного тижня, повідомляється на сайті болгарського телеканалу БТВ в неділю.

"Ми розраховуємо вилетіти до Києва в середу, але поїздки туди особливі, адже це війна. Ми поїдемо в Польщу, а звідти я б не говорив точно маршрут, але у нас є спеціальна підготовка, щоб їхати вночі і добиратися до столиці (України – ІФ)", — сказав Петков у Царево в ніч на неділю.

За його словами, першочергове завдання поїздки — передати каски і бронежилети, "які обіцяли на Раді міністрів". "Маленька чи велика — це все ж допомога", — зазначив глава болгарського уряду.

"По-друге, коаліція повинна працювати разом, щоб продемонструвати підтримку Україні. Бути там — це символічно. Невипадково туди поїхали й інші лідери, адже одна справа — базікати в Фейсбуці, а інша — проїхати через охоплену війною територію, щоб дістатися до Києва і показати українському уряду, що ми з ними", — повідомив прем'єр.

Петков також додав, що під час поїздки він має намір продовжити обговорення питання повернення болгарського корабля, який наразі перебуває в порту м.Чорноморськ Одеської області.

Последние новости

- Advertisement -

Другие новости

- Advertisement -