22.3 C
Киев
Понедельник, 27 июня, 2022

Португалія надаватиме українському народу всю можливу допомогу на шляху до ЄС — прем’єр

Португалія надаватиме українському народу всю можливу допомогу на шляху до ЄС - прем'єр

Португалія надаватиме українському народу всю можливу допомогу на шляху до ЄС, заявив прем'єр-міністр Португалії Антоніу Кошта.

"Існує абсолютно чіткий вибір України на користь Європи. Ми з величезними надіями очікуємо звіту, який надасть Європейська Комісія щодо українських перспектив в ЄС, і цей звіт буде обговорений якраз у червні. У момент цих очікувань ми з президентом Зеленським обговорювали, що будемо надавати українському народу всю можливу допомогу на основі включно нашого особистого досвіду набуття членства в Раді ЄС", — сказав Кошта на пресконференції за результатами переговорів із президентом України Володимиром Зеленським у Києві в суботу.

Він зазначив, що на початку червня відбудеться візит технічної групи з України до Португалії, яка займатиметься саме деталями підтримки України на її шляху до чіткої європейської мети.

"Навіть у таких складних військових умовах ми бачимо, як успішно працює український народ і український уряд. Тому, звісно, буде робитися все для того, щоб були необхідні рішення наприкінці червня", — наголосив Кошта.

Прем'єр відзначив необхідність надати Україні підтримку, щоб створити умови для того, щоб це рішення стало реальністю.

"Вибір зроблено, і необхідно просто провести ту роботу, яка необхідна для того, щоб цей варіант, це рішення України було здійснено, і щоб Україна стала частиною Європи. Нам треба всім разом працювати для того, щоб надавати Україні підтримку, щоб вона побудувала необхідні умови для того, щоб це рішення стало реальністю", — додав він.

Последние новости

- Advertisement -

Другие новости

- Advertisement -