10.5 C
Киев
Суббота, 28 мая, 2022

Порошенко закликав союзників надати Україні більше зброї

Порошенко закликав союзників надати Україні більше зброї

П'ятий президент України, народний депутат (фракція "Європейська солідарність") Петро Порошенко закликав західні країни надати Києву більше зброї.

"Зброї забагато не буває. І очевидно, що в найближчі тижні Україна стане ще сильнішою. Але нам треба ще більше. Давайте вже мріяти про ракети, які здатні досягати не лише крейсера "Москва", але й міста Москва", — наводить слова Порошенка, які він сказав під час засідання парламенту у вівторок, пресслужба "Євросолідарності".

Він зазначив, що ЗСУ знищили міф про непереможність російської армії. "Московія покрилась ганьбою через низьку боєздатність свого війська і через військові злочини своєї солдатні, бандитів і варварів", — наголосив нардеп.

Порошенко подякував міжнародним партнерам України, зокрема Великій Британії та США, а також закликав світових лідерів посилювати санкції проти РФ.

"Маємо продовжити роботу з партнерами по санкціям проти Росії. Ембарго на нафту і газ. Повна торгівельна блокада. Визнання Росії терористичною країною і тотальна ізоляція… Санкції мають бути відчутні не лише для російської верхівки, а й для так званого "глибинного" народу з далеких провінцій, який і є соціальною базою путінського режиму. Який підтримав його криваві злочини і який має розділити відповідальність разом зі своїм фюрером", — підсумував п'ятий президент.

Джерело: https://eurosolidarity.org/2022/05/03/poroshenko-davajte-mriyaty-pro-rakety-yaki-doletyat-ne-lyshe-do-krejsera-moskva-a-j-do-mista-moskva/

Последние новости

- Advertisement -

Другие новости

- Advertisement -