-2.4 C
Киев
Суббота, 28 января, 2023

Парламентарі України та Латвії обговорили подальшу співпрацю

Парламентарі України та Латвії обговорили подальшу співпрацю

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук, речник парламенту Латвії Едвардс Смілтенс та їхні колеги із законодавчих органів обговорили подальшу співпрацю.

"Той внесок, який Латвія вносить у нашу спільну перемогу, ми, українці, бачимо, відчуваємо і дуже вдячні за це. Латвія завжди була союзником України і демонструвала допомогу на всіх рівнях. Упевнений, подальша підтримка лише посилюватиметься", — сказав Стефанчук на спільному брифінгу зі Смілтенсом після зустрічі в Києві.

Як повідомила пресслужба апарату Верховної Ради, під час зустрічі йшлося про підтримку України на шляху до Європейського Союзу та НАТО, про відповідальність Росії за злочин агресії проти України, про питання міжнародної ізоляції РФ та посилення санкцій проти країни-агресора.

"Сейм Латвії – один із перших парламентів світу, який підтримав Україну на рівні дуже важливих політичних рішень, зокрема визнання того, що відбувається в Україні, геноцидом українського народу та визнання російської федерації державою-терористом", — зазначив речник Верховної Ради.

У свою чергу Смілтенс наголосив, що агресія Росії — це спроба привласнити собі право на застосування сили на противагу силі права, і весь цивілізований світ має зробити все, щоб зупинити цю руйнівну політику.

"Ми не можемо дозволити, щоби політика знищення всієї цивілізації зруйнувала людські цінності, які ми відстоюємо, та призвела до хаосу у світі. Треба повернути силу праву, щоби ті, хто вчиняють вбивства, були притягнуті до відповідальності і відповідно покарані. Тому ми підтримуємо Україну. Ми бажаємо вам мужності на цьому шляху і готові стояти з вами поруч до кінця", — запевнив Смілтенс.

Последние новости

- Advertisement -spot_img

Другие новости

- Advertisement -spot_img