27.6 C
Киев
Вторник, 28 июня, 2022

Нардепи пропонують примусово вилучати в Україні об’єкти права власності Білорусі та її резидентів — законопроєкт

Нардепи пропонують примусово вилучати в Україні об'єкти права власності Білорусі та її резидентів - законопроєкт

Народні депутати ініціюють примусове вилучення в Україні об'єктів права власності Білорусі та її резидентів.

Відповідний законопроєкт №7411 про внесення змін до деяких законів про санкційну політику держави Україна щодо держави Білорусь зареєстровано у Верховній Раді в четвер, повідомляє сайт парламенту.

Автори законопроєкту пропонують внести зміни до закону "Про основні засади примусового вилучення в Україні об'єктів права власності РФ та її резидентів" та поширити його дії на Білорусь.

У законопроєкті наголошується, що Республіка Білорусь є державою, яка підтримує Російську Федерацію у збройній агресії проти України, надає збройним силам держави-агресора безперешкодний доступ до своєї території та об'єктів військової інфраструктури для проведення бойових дій проти України.

Законопроєкт також пропонує внести зміни до законів "Про санкції" та "Про громадянство України", які визначають принципи, підстави та порядок примусового вилучення в Україні об'єктів права власності Республіки Білорусь та її резидентів; розширюють перелік суб'єктів, до яких застосовуються спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) та встановлює, що такі санкції застосовуються до громадян України, які перебувають у громадянстві (підданстві) іншої держави, що здійснює чи підтримує збройну агресію проти України.

Відповідно до пропозицій, підставою для припинення громадянства України є набуття громадянином України громадянства (підданства) держави, яка здійснює або підтримує збройну агресію проти України

Последние новости

- Advertisement -

Другие новости

- Advertisement -