11.5 C
Киев
Четверг, 6 октября, 2022

МЗС України запросило апостольського нунція через реакцію Папи Римського на смерть росіянки Дугіної

МЗС України запросило апостольського нунція через реакцію Папи Римського на смерть росіянки Дугіної

Міністерство закордонних справ України запросило апостольського нунція в Україні архієпископа Вісвальдаса Кульбокаса, щоб повідомити йому про розчарування щодо висловлювання Папи Римського про загиблу на території РФ росіянку Дар'ю Дугіну.

"Вісвальдасу Кульбокасу було наголошено, що в Україні глибоко розчаровані словами Понтифіка, які несправедливо прирівнюють агресора та жертву. При цьому викликає нерозуміння рішення Папи Франциска згадати у контексті російсько-української війни смерть російської громадянки на території Росії, до якої Україна не має жодного відношення", – повідомила пресслужба МЗС.

Зазначено, що Папа Римський під час спільної аудієнції 24 серпня на День Незалежності України згадав у контексті російсько-української війни смерть російської громадянки на території Росії, до якої Україна не має жодного стосунку.

В українському МЗС зазначили, що від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну Понтифік жодного разу не приділив особливої уваги конкретним жертвам війни, серед яких уже 376 українських дітей, які загинули від рук російських окупантів.

"В українському зовнішньополітичному відомстві висловили сподівання, що надалі Святий Престол уникатиме несправедливих висловлювань, які викликають розчарування в українському суспільстві", — йдеться в повідомленні.

Последние новости

- Advertisement -

Другие новости

- Advertisement -