6.5 C
Киев
Понедельник, 27 марта, 2023

МЗС України поділяє позицію ЄС щодо невідповідності європейським цінностям грузинського проєкту закону про «іноземних агентів» і висловлює солідарність із народом Грузії

МЗС України поділяє позицію ЄС щодо невідповідності європейським цінностям грузинського проєкту закону про "іноземних агентів" і висловлює солідарність із народом Грузії

Міністерство закордонних справ України поділяє позицію ЄС щодо того, що грузинський проєкт закону про "іноземних агентів" у його нинішній редакції суперечить європейським цінностям, і висловлює солідарність із грузинським народом у його прагненні продовжити розбудову європейського майбутнього Грузії.

"Міністерство закордонних справ України уважно стежить за подіями в Тбілісі. Як держава, яка прагне здобути членство в Європейському Союзі, Грузія має неухильно гарантувати громадянам їхні основоположні права та свободи, зокрема право на мирний протест", — ідеться в коментарі відомства.

У МЗС України також узяли до уваги намір президента Грузії Саломе Зурабішвілі ветувати закон про так званих іноземних агентів.

"Поділяємо позицію ЄС про те, що проєкт закону в його нинішній редакції суперечить європейським цінностям і стандартам. Висловлюємо солідарність із грузинським народом у його прагненні продовжити розбудову європейського майбутнього Грузії", — зазначили в МЗС.

Последние новости

- Advertisement -spot_img

Другие новости

- Advertisement -spot_img