-3.5 C
Киев
Воскресенье, 4 декабря, 2022

Інцидент із ракетою РФ у Польщі дасть змогу рішучіше заявляти про передання Україні систем ПРО — нардеп Веніславський

Інцидент із ракетою РФ у Польщі дасть змогу рішучіше заявляти про передання Україні систем ПРО - нардеп Веніславський

Народний депутат фракції "Слуга народу", член парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський вважає, що за падінням ракети виробництва РФ на сході Польщі навряд чи будуть конкретні дії військового характеру з боку НАТО.

Водночас, за його словами, це дасть змогу рішучіше порушувати питання про надання Україні сучасних систем протиракетної оборони та посилити санкціонований тиск проти РФ.

"У цьому випадку я не можу бути надміру оптимістичним стосовно того, що буде введено в дію норми договору про колективну безпеку Північноатлантичного альянсу, тому що це вже означатиме, що весь блок НАТО має вступити у війну проти Російської Федерації. Думаю, тут матиме місце посилення санкціонованого тиску на Російську Федерацію", — сказав Веніславський на брифінгу в Києві у вівторок.

"І я думаю, що вчорашні події дадуть нам змогу рішучіше порушувати питання про надання Україні найсучасніших систем протиракетної оборони, які унеможливлять навіть гіпотетичне повторення того випадку, що стався вчора на території Республіки Польща. Але сподіватися, що будуть якісь конкретні дії військового характеру, на мою думку, навряд чи варто", — додав він.

Як повідомлялося, 15 листопада 2022 року збройні сили Російської Федерації вчинили черговий тривалий масований обстріл усієї території України та її об'єктів критичної інфраструктури. О 15:40 у селі Пшеводув Грубешівського повіту Люблінського воєводства впала ракета російського виробництва, внаслідок чого загинули двоє громадян Республіки Польща.

Последние новости

- Advertisement -spot_img

Другие новости

- Advertisement -spot_img