20.9 C
Киев
Среда, 25 мая, 2022

Глави держав і урядів країн ЄС обговорять заявку України в червні — МЗС Франції

Глави держав і урядів країн ЄС обговорять заявку України в червні - МЗС Франції

Заявку України на вступ до ЄС глави держав та урядів країн блоку обговорюватимуть у червні, повідомили в МЗС Франції.

"Запит України на приєднання до ЄС стане темою обговорень на рівні глав держав і урядів під час засідання Євроради в червні", — заявив представник французького МЗС, чиї слова оприлюднено на сайті відомства. Це засідання, згідно з графіком заходів ЄС, відбудеться 23-24 червня.

Він також знову повторив слова президента Франції Еммануеля Макрона та глави МЗС Жан-Іва Ле Дріана про те, що "Україна є частиною європейської родини".

Раніше повідомлялося, що 9 травня Україна передала Європейському Союзу заповнену другу частину опитувальника, необхідну для набуття статусу кандидата на членство в ЄС. Зазначається, що в цьому документі Україна оцінювала відповідність українського законодавства європейському, а відповіді на другу частину становлять близько 4 тис. сторінок, на яких розгорнуто картину стану українського законодавства після 8 років виконання Угоди про асоціацію з ЄС.

У Єврокомісії, у свою чергу, повідомили, що офіційно отримали від України другу частину відповідей на запитання, які були необхідні для висновків щодо надання Києву перспектив членства в Європейському Союзі.

"Ми отримали їх офіційно, і ми вже сказали, що ми зробимо це якнайшвидше. Червень — наша мета. Звісно, ми маємо подивитися. Але "якнайшвидше" — для нас це шлях уперед", — повідомив у вівторок у Брюсселі представник ЄК Ерік Мамер.

Последние новости

- Advertisement -

Другие новости

- Advertisement -