-0.2 C
Киев
Пятница, 3 февраля, 2023

Глава Міноборони України закликав росіян уникати нової хвилі мобілізації

Глава Міноборони України закликав росіян уникати нової хвилі мобілізації

Глава Міноборони України Олексій Рєзніков закликав росіян уникати нової хвилі мобілізації, яка може відбутися вже найближчим часом.

"Уникайте мобілізації будь-яким способом. Коли бункерні вожді не зможуть відправити нових мобілізованих, вони будуть змушені визнати свою поразку. І війна закінчиться. Це все одно трапиться і питання в ціні. І чи буде ця ціна сплачена вашою кров'ю", — сказав Резніков у відеозверненні. в п'ятницю ввечері.

За словами Резнікова, на початку січня 2023 року Росія готується запровадити військовий стан і має намір закрити кордони для чоловіків.

"Хочу звернутися до російських військовозобов'язаних. Насамперед це стосується мешканів великих міст. Я точно знаю, що у вас залишився приблизно один тиждень, щоб зробити хоч якийсь вибір. На початку січня російська влада закриє кордони для чоловіків, потім оголосять військовий стан. ", — зазначив Резніков.

Глава українського Міноборони зазначив, що після введення воєнного стану в РФ розпочнуть чергову хвилю мобілізації. Також кордони для чоловіків призовного віку будуть закриті у Білорусі.

"Я не закликаю вас вірити мені на слово, я хочу, щоб ви поставили собі лише одне питання і чесно на нього відповіли: коли ви поїдете на війну, де можете загинути або стати калікою на все життя, за що конкретно ви воюватимете? Особисто ви", — додав міністр оборони.

Последние новости

- Advertisement -spot_img

Другие новости

- Advertisement -spot_img