22.1 C
Киев
Среда, 31 мая, 2023

Ексглава британського Мінфіну Ріші Сунак заявив про намір боротися за посаду лідера консерваторів

Ексглава британського Мінфіну Ріші Сунак заявив про намір боротися за посаду лідера консерваторів

Колишній міністр фінансів Великої Британії Ріші Сунак оголосив у неділю про те, що побореться за посаду лідера Консервативної партії і, відповідно, глави британського уряду.

"Велика Британія — велика країна, але ми зараз перебуваємо в стані глибокої економічної кризи. Ось чому я маю намір стати лідером Консервативної партії і вашим наступним прем'єр-міністром", — написав він у Твіттері.

"Я хочу виправити нашу економіку, об'єднати нашу партію і допомогти нашій країні", — зазначив ексміністр.

Напередодні повідомлялося, що Ріші Сунак вже має підтримку 100 депутатів-консерваторів, що необхідно для участі у виборах. Така сама ситуація і у колишнього британського прем'єра Бориса Джонсона.

Раніше про намір брати участь у виборах заявила лідер палати громад Пенні Мордонт. Однак для участі їй необхідно до 14:00 за місцевим часом понеділка заручитися підтримкою 100 депутатів-консерваторів. На минулих виборах лідера партії Мордонт посіла третє місце, поступившись Ліз трас і Сунаку.

Минулого четверга прем'єр-міністр Великої Британії Ліз Трас заявила про відставку. Вона очолювала уряд 45 днів — найкоротший термін за всю історію британських кабінетів.

Последние новости

- Advertisement -spot_img

Другие новости

- Advertisement -spot_img