15.4 C
Киев
Понедельник, 23 мая, 2022

Членство України в ЄС має бути реальністю, статус кандидата варто надати негайно — Зеленський на донорській конференції

Членство України в ЄС має бути реальністю, статус кандидата варто надати негайно - Зеленський на донорській конференції

Україна потребує якнайшвидшого набуття статусу кандидата в члени Євросоюзу і готова робити всі необхідні практичні кроки на подальшому шляху до ЄС, таке членство має стати реальністю, а не обіцянкою, заявив президент України Володимир Зеленський.

"Членство України в Євросоюзі має бути абсолютною реальністю, не просто обіцянками чи перспективами, а практичними кроками. Я знаю, що ми готові до цих кроків, і ви це знаєте. Я впевнений, що більшість із вас це чудово розуміють", — сказав він, виступаючи у п'ятницю за допомогою відеозв'язку на міжнародній донорській конференції високого рівня щодо України у Варшаві.

"Україні потрібно швидко рухатися до Європейського Союзу, набуваючи статусу кандидата, який потрібно надати прямо зараз, в умовах війни і за спеціальною скороченою процедурою", — наголосив Зеленський.

Він зазначив, що ця війна Росії проти України планувалася як підготовка до завдання удару по об'єднаній Європі. "Отже посилення уніфікації було б потужною відповіддю на все це", — сказав президент України.

Последние новости

- Advertisement -

Другие новости

- Advertisement -